Szczypiorniści chrzanowskiej „jedynki" zajęli w Dźwirzynie trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski gimnazjów, powtarzając sukces sprzed roku.
Zespół zagrał w składzie: Dudziak Błażej, Ciapała Kacper, Cieciak Szymon, Marcin Głuszczenko, Hardzina Bartosz, Oczkowski, Dachowski Szymon, Biegun Kacper, Michalski Artur, Adrian Głuszczenko, Głos Kamil, Marszycki Kacper, Skoczylas Bartosz, Likus Mateusz.  Trenerzy:Rafał Bugajski i Adam Piekarczyk.
GRATULUJEMY!!!

MISTRZEM INTELEKTU w ROKU SZKOLNYM 2017/2018
została uczennica Marta Puz z klasy III c.
GRATULUJEMY!

SPORTOWCEM PG NR 1 w ROKU SZKOLNYM 2017/2018
został uczeń MARCIN GŁUSZCZENKO oraz KAMIL GŁOS z klasy III a. Gratulujemy!
Więcej na temat sukcesów sportowych naszych uczniów w zakładce SPORT.

KLASY Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ:
1 miejsce - klasa 2 d- 3,98
2 miejsce - klasa 3 C - 3,95
3 miejsce - klasa 3 a - 3,82

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIA W I SEMESTRZE 2017/2018:

Miło nam poinformować, że nasza koleżanka Małgorzta Katra-Koziołek zajęła II miejsce w powiecie chrzanowskim w konkursie „Nauczyciel na medal 2017” organizowanym przez Gazetę Krakowską. Gratulujemy!

MISTRZEM ORTOGRAFII w ROKU SZKOLNYM 2016/2017
został uczeń Tomasz Ziebura z klasy 1e.
II miejsce – Aleksandra Zaczyk 1b
III miejsce – Emila Ładyńska 1e

SPORTOWCEM PG NR 1 w ROKU SZKOLNYM 2016/2017
został uczeń BARTOSZ HARDZINA z klasy III a. Gratulujemy!

MISTRZEM INTELEKTU w ROKU SZKOLNYM 2016/2017
został uczeń Michal Kotrys z klasy I b.

1 miejsce - klasa 1 d- 4,28
2 miejsce - klasa 3 a - 4,24
3 miejsce - klasa 1 a - 4,19

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ:

16 grudnia wzięliśmy udział w VI Powiatowym Konkursie języka Niemieckiego "Deutschland-unser Nachbar" zorganizowanym przez ILO w Chrzanowie. Tym razem uczniowie zmierzyli się z nakręceniem reklamy produktów niemieckich oraz wzięli udział w quizie dotyczącym produktów Made in Germany. W quizie 3 pierwsze miejsca zajęli nasi uczniowie: Magda Marcelińska, Ola Taborska oraz Oktawian Glowacz z kl. 3d. W kategorii"reklama" zajęliśmy 2 miejsce, Skład drużyny: Magda Marcelińska , Kinga Swerczek oraz Ola Taborska kl. 3d. Drużyna zareklamowała żelki Haribo. Gratulujemy