Egzamin gimnazjalny odbędzie się jutro tj. 10 kwietnia 2019 r. zgodnie z harmonogramem.

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować, że z uwagi na zaplanowany od dnia 8 kwietnia 2019r. bezterminowy strajk nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi zajęcia dydaktyczne w obu budynkach (przy ul. Borelowskiego 1 oraz Zielonej 15) nie będą się odbywały do odwołania, tj. do zakończenia strajku.

Zapraszamy na profil na FB Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, gdzie można śledzić bierzące wydarzenia z życia szkoły, zarówno w budynku na ulicy Borelowskiego jak i w budnynku przy ulicy Zielonej.

DNIA  21.09.2018r.  uczniowie  klas  gimnazjalnych  ze  Szkolnego Koła Krajoznawczego PTT brali udział w XI Powiatowym Rajdzie na Orientację.
Miejsce  malownicze-  Zamek  Lipowiec  i  okoliczny  las oraz cudowna pogoda  sprzyjały  zmaganiom uczniów. Naszymi  bohaterami dnia okazali się  dwaj  panowie- Eryk Smaka i Piotr Wawrzonek z klasy IIIc, którzy
zdobyli  I  miejsce  w  kategorii  szkół  podstawowych  klas  5-8 oraz gimnazjum.  Gratulujemy  wygranej, jesteście najlepsi!!!

Od dnia 18 września 2018  do 25 września 2018 uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie oraz gościnnie 5 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 wzięli udział w wymianie szkolnej z miejscowością Wolfhagen w Niemczech (Hesja). Wymiana została zorganizowana po raz czwarty, szkoła partnerska to Wilhelm - Filchner - Schule. WIĘCEJ W ZAKŁADACE WYDARZENIA!

W zakładce DOKUMENTY SZKOLNE znajduje się aktualny 
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018-2019
oraz plany:
PLAN PRACY DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZEJ 2018-2019
PLAN ZEBRAŃ I KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH Z RODZICAMI 2018-2019
PLAN ZEBRAŃ RADY PEDAGOGICZNEJ W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

Uwaga! Podajemy harmonogram na dzień rozpoczęcia roku szkolnego 3 września:
8.00 msza św. w kościele Matki Bożej Różańcowej
9.00 - 10.15 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w sali teatralnej MOKSiR dla klas 4 - 8 i 3 gimnazjum
około 10.15 przejście pod opieką wychowawców do obu budynków szkoły
10.30 - 12.00 spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.
Około godz. 12 odwóz uczniów gimnazjalnych do Balina i Luszowic

Szczypiorniści chrzanowskiej „jedynki" zajęli w Dźwirzynie trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski gimnazjów, powtarzając sukces sprzed roku.
Zespół zagrał w składzie: Dudziak Błażej, Ciapała Kacper, Cieciak Szymon, Marcin Głuszczenko, Hardzina Bartosz, Oczkowski, Dachowski Szymon, Biegun Kacper, Michalski Artur, Adrian Głuszczenko, Głos Kamil, Marszycki Kacper, Skoczylas Bartosz, Likus Mateusz.  Trenerzy:Rafał Bugajski i Adam Piekarczyk.
GRATULUJEMY!!!

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Aktywna tablica”.  To rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017–2019. Zadaniem projektu jest zapewnienie szkołom niezbędnej infrastruktury w zakresie TIK w postaci nowoczesnych pomocy dydaktycznych (tablic interaktywnych, projektorów ultrakrótkoogniskowych, głośników lub innych urządzeń pozwalających na przekaz dźwięku lub interaktywnych monitorów dotykowych). W naszym rejonie w projekcie bierze udział 5 szkół : SP-1, SP-3,

Strony