19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 podczas którego pożegnaliśmy  ostatni rocznik uczniów, którzy uczęszczali do  Publicznego  Gimnazjum nr 1  z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera.
20 lat istnienia naszego gimnazjum przechodzi do historii.

Zapraszamy na profil na FB Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, gdzie można śledzić bierzące wydarzenia z życia szkoły, zarówno w budynku na ulicy Borelowskiego jak i w budnynku przy ulicy Zielonej.

DNIA  21.09.2018r.  uczniowie  klas  gimnazjalnych  ze  Szkolnego Koła Krajoznawczego PTT brali udział w XI Powiatowym Rajdzie na Orientację.
Miejsce  malownicze-  Zamek  Lipowiec  i  okoliczny  las oraz cudowna pogoda  sprzyjały  zmaganiom uczniów. Naszymi  bohaterami dnia okazali się  dwaj  panowie- Eryk Smaka i Piotr Wawrzonek z klasy IIIc, którzy
zdobyli  I  miejsce  w  kategorii  szkół  podstawowych  klas  5-8 oraz gimnazjum.  Gratulujemy  wygranej, jesteście najlepsi!!!

Od dnia 18 września 2018  do 25 września 2018 uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie oraz gościnnie 5 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 wzięli udział w wymianie szkolnej z miejscowością Wolfhagen w Niemczech (Hesja). Wymiana została zorganizowana po raz czwarty, szkoła partnerska to Wilhelm - Filchner - Schule. WIĘCEJ W ZAKŁADACE WYDARZENIA!

Szczypiorniści chrzanowskiej „jedynki" zajęli w Dźwirzynie trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski gimnazjów, powtarzając sukces sprzed roku.
Zespół zagrał w składzie: Dudziak Błażej, Ciapała Kacper, Cieciak Szymon, Marcin Głuszczenko, Hardzina Bartosz, Oczkowski, Dachowski Szymon, Biegun Kacper, Michalski Artur, Adrian Głuszczenko, Głos Kamil, Marszycki Kacper, Skoczylas Bartosz, Likus Mateusz.  Trenerzy:Rafał Bugajski i Adam Piekarczyk.
GRATULUJEMY!!!

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Aktywna tablica”.  To rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017–2019. Zadaniem projektu jest zapewnienie szkołom niezbędnej infrastruktury w zakresie TIK w postaci nowoczesnych pomocy dydaktycznych (tablic interaktywnych, projektorów ultrakrótkoogniskowych, głośników lub innych urządzeń pozwalających na przekaz dźwięku lub interaktywnych monitorów dotykowych). W naszym rejonie w projekcie bierze udział 5 szkół : SP-1, SP-3,

Miło nam poinformować, że nasza koleżanka Małgorzta Katra-Koziołek zajęła II miejsce w powiecie chrzanowskim w konkursie „Nauczyciel na medal 2017” organizowanym przez Gazetę Krakowską. Gratulujemy!

UWAGA! Startujemy z kolejną edycją konkursu LIGA KLAS. Więcej informacji na BLOGU Szkolnej Rady Uczniowskiej.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbyła się Małopolska Noc Naukowców. Odbywały się wykłady, warsztaty i pokazy laboratoryjne z dziedziny chemii, fizyki i astronomii, geologii i geografii, matematyki i informatyki, biologii i medycyny, a także nauk humanistycznych, artystycznych, społecznych i ekonomicznych.
Zajęcia laboratoryjne z dziedziny chemii prowadziła nauczycielka naszej szkoły pani Anna Kotrys. Więcej w zakładce WYDARZENIA.

Strony